Uyuşturucuya Hayır Spora Devam

Uyuşturucuya Hayır Spora Devam

  Milli Boksör, boks ve beden eğitimi öğretmeni Fikret Dikmen’in Kartal’da açtığı spor salonunda öncelikle gençler olmak üzere neredeyse her yaş alanında Boks,Karate,Kick boks ve buna benzer uzakdoğu sporları dalında dersler veriliyor.
Fikret Dikmen Hocayla salonunda yaptığımız söyleşide bize şunları söyledi. Amacımız sağlıklı nesiller yetiştirmek,gençlerimizi kötü alışkanlıklardan, başta uyuşturucu maddeler olmak üzere uzak tutmaya çalışıyoruz.
Onları salonumuzda hem spor alanında hemde bu anlamda yetiştirmeye çalışıyoruz. Haftanın her günü olan antremanlarımızda bize Aydın Kaya Hocamızda destek veriyor. Kendisi bilindiği üzere tamamıyla uyuşturucuya karşı ve gençlerimizi koruyan gözeten değerli bir hocamızdır. Haftanın belirli günlerinde salonumuzda antremanlara katılarak hem kendi öğrencilerine hemde bizlere destek veriyor. Bu anlamda ona teşekkür ediyoruz. Bayram Coşkun hocamızada aynı zamanda bizlerle beraber olduğu için teşekkür ediyoruz.
Aslen Erzurum’lu olan Fikret Dikmen yaptığı işi çok sevdiğini ve gençlere bu alanda her türlü desteği vermek için elinden geleni yapacağını söyledi.

Fikret Dikmen hocamıza:Bayram Coşkun hocamıza ve Aydın Kaya’ya spora ve gençlere verdikleri desteklerden dolayı siz okuyucularımız adına teşekkür ediyoruz ve aslında ilçe belediyelerinin bu tür sporlar içinde spor salonları tahsis edip destek vermesi gerekir diye düşünüyoruz. Umarız yetkililer bu düşüncemize duyarlılık gösterir ve gençlerin her türlü kötü alışkanlıklardan korunmak adına başlatılan bu kampayalara destek olur.

Karlıktepe mah.Elit sokak No:6/C Kartal İstanbul adresinde bulunan Efor Spor merkezini gidip görmenizi tavsiye ediyoruz. Son derece modern ve hijyenik ortamda yapılan antremanları izledikten sonra belki sizlerde bu anlamda ders almak isteyebilirsiniz.

Tarih : [ 14 Mayıs 2018, 13:02 ] Okunma : [ ]